Kuza Projekt Projekty Kielce
Kuza Projekt Projekty Kielce
Kuza Projekt Projekty Kielce

KUZA PROJEKT - jedyne tak profesjonalne biuro architektoniczne! Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

Nadrzędnym celem naszego biura architektonicznego jest poszukiwanie rozwiązań, które z jednej strony szanują tradycję, z drugiej zaś wykraczają poza jej ramy tak, aby budynek był oryginalny, nowoczesny i funkcjonalny i aby stał się odzwierciedleniem Państwa potrzeb i oczekiwań, ponieważ dewizą naszej firmy jest dbałość o maksymalne zadowolenie naszych klientów. Obszar naszej działalności to głównie Kielce i okolice. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej oferty!

O nas
...............................................................................................................................................................................................................................................

Projektujemy z pasją już od wielu lat.

W tym okresie zaprojektowaliśmy wiele zrealizowanych już budynków o różnej skali i przeznaczeniu. Jesteśmy zespołem architektów stale współpracujących z doświadczonymi projektantami branż pokrewnych.

Głównymi projektantami są architekci:
Konrad Kałuża
posiadający kwalifikacje zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i w zakresie posiadanych uprawnień nr 208/SWOKK/2015, jest wpisany na listę członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: SW-0240
Paulina Jaros-Kałuża posiadająca kwalifikacje zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i w zakresie posiadanych uprawnień nr 249/SWOKK/2016, jest wpisana na listę członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: SW-0259, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Mamy duże doświadczenie w zakresie obowiązujących procedur administracyjnych, co pozwala nam sprawnie realizować każde zlecenie. Nasze biuro współpracuję z wieloma doświadczonymi specjalistami z zakresu technologii i inżynierii budowlanej.

Cechują nas: profesjonalizm połączony z nowatorskim podejściem do projektowania, wysokie kwalifikacje projektantów, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji.

Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę, rzetelne wykonanie prac projektowych, dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

Projekty domów jednorodzinnych Kielce
Dołącz do nas na facebooku

Copyright © 2015 Kuza Projekt. All Rights Reserved.